Tribù – ekskluzīvu āra mēbeļu ražotājs

february 27, 2019

Beļģu uzņēmums Tribù piedāvā lieliskus risinājumus ārtelpas iekārtošanai, radot ekskluzīvas un modernas mēbeles gan nelielām terasēm, gan plašam dārzam. Ražotāju aizrauj iespēja  veidot  skaistu un sakārtotu vidi, kas ļauj cilvēkiem atpūsties no ikdienas steigas un stresa, baudot dabu un svaigu gaisu. Tribù radītos produktus raksturo kvalitāte, vienkāršība un moderna elegance. Par unikālo un plašo kolekcijas klāstu rūpējas starptautiska  talantīgu dizaineru komanda, kas ļāvusi Tribù kļūt par vienu no līderiem ekskluzīvu ārā mēbeļu ražošanā.

PRODUKTU JAUNUMI

Kolekcija Senja
Dizains: Studio Segers

Senja kolekcijas dīvāna organiskās formas aicina tajā ieritināties un baudīt atpūtu. Elastīgais dizains ļauj kombinēt vienvietīgus, divvietīgus un trīsvietīgus moduļus, piedāvājot personalizētu risinājumu jebkurai ārtelpai. Lai relaksējoties viss atrastos rokas stiepiena attālumā, dīvānā iespējams integrēt tīka vai glazēta lavas akmens galdiņus.


Kolekcija Toa
Dizains: Monica Armani

Elegantā Tao galdu kolekcija atklāj nevainojamu balansu starp kontrastiem – skulpturālās galda kājas un plānās virsmas rada izteiksmīgu dizainu, kas aicina pieskarties. Dizaineres izvēlētais  materiāls – vieglbetons – piešķir galdiem elegantu, monolītu izskatu. Dažādie kājas novietojumi pusdienu un kafijas galdiņiem spēlējas ar simetrijas konceptu.

Kolekcija Monsieur Tricot
Dizains: Ilia Eckardt

Monsieur Tricot gaismekļu kolekcija ir lielisks papildinājums plašajam Tribù mēbeļu klāstam. Savienojot tradicionālās amatniecības tehnikas, augstākās kvalitātes materiālus un modernās tehnoloģijas, izdevies radīt ūdensizturīgu gaismekļu kolekciju, kas veidota adījuma tehnikā.  Lampu izstarotā siltā gaisma un skaistās ēnas piešķir ārtelpas iekārtojumam īpašu atmosfēru. Gaismekļu dažādās krāsas, formas un adījuma raksti lieliski saskan ar  Tribù  mēbelēm. Domājot par mūsdienu tehniskajām iespējām, ražotājs paredzējis, ka gaismekļus var regulēt ar aplikācijas palīdzību.

 

2019. GADA AUDUMU KOLEKCIJA

Tribù mēbeļu audumi ir radīti, lai tos baudītu ārā, tāpēc iedvesma tiem tiek meklēta tieši dabā. Šosezon dabas toņi – vēsi zaļas lapas, saules izdedzināta zeme un mirdzošas debesis- iemūžinātas 60 jaunos savstarpēji saskaņotos audumos, kas lieliski papildina ne vien viens otru, bet arī jebkuru ārtelpu. Izmantojot inovatīvu dabīgo un sintētisko šķiedru kombināciju, Tribù ir radījis unikālu audumu kolekciju, kas ārtelpā ienes interjera greznību un ir izturīgi pret sauli, lietu un nobrāzumiem.