GAISMAS PROJEKTU DARBNĪCA

Ar dabisko un mākslīgo apgaismojumu mēs saskaramies ik dienas un, lai arī gaismas nemateriālās, teju nemanāmās dabas dēļ esam raduši to uztvert kā pašsaprotamu, tā ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, kas nosaka ne vien mūsu fizisko, bet arī emocionālo pašsajūtu. Tikai apkopojot gaismas funkcionālos, energoefektīvos, medicīniskos, psiholoģiskos un katram lietotājam subjektīvi svarīgos faktorus, mēs varam runāt par kvalitatīvu gaismas arhitektūru.

Pirms-Pec3

Apgaismojuma projektēšana ir sarežģīts daudzpakāpju process, kas ir nesaraujami saistīs ar arhitektūras projekta izstrādi jau tā agrīnajā stadijā. Gaismas projekta izstrāde sākas ar izziņas fāzi, kurā projektu vadītājs noskaidro gaismas funkcionālos uzdevumus, gaismas apjomu un noskaņu. Seko skiču stadija un koncepcijas definēšanas posms — tiek piemeklēti risinājumu analogi, izstrādātas projekta attīstības versijas un noteikti darba uzdevumi. Skiču stadiju turpina izstrādes un testēšanas posms — darbošanās ar atsevišķiem gaismas mezgliem, zonām un risinājumiem. Noslēdzošais posms paredz apgaismojuma projekta realizāciju.

processshema_final2-01

Gaismas projektu vadītājs Raimonds Prūsis parūpēsies par to, lai jūsu arhitektūras apgaismojums būtu funkcionāls, estētisks, kvalitatīvs un piemērots tieši jums.
Uz sadarbību!

Saziņai:

Raimonds Prūsis                E-pasts: raimonds.prusis@trentini.lv