MAREKS NEMME

valdes loceklis
mareks@trentini.lvemail

Eduards Reneslācis

valdes loceklis
eduards@trentini.lvemail

AGNESE IRBĪTE-ZVIRGZDIŅA

administratīvā direktore
agnese@trentini.lvemail

IEVA OSEMĻJAKA

biroja administratore
ieva@trentini.lvemail

Viktorija Kļukina

biroja mēbeļu nodaļas vadītāja
viktorija.klukina@trentini.lvemail

VIKTORIJA ŠKAPARE

apdares nodaļas vadītāja
viktorija@trentini.lvemail

Juris Cekuliņš

gaismas nodaļas vadītājs
juris@trentini.lvemail

Katrīna Kalniņa

gaismas projektētāja
katrina@trentini.lvemail

SOLVITA ORTMANE

gaismas projektētāja
solvita@trentini.lvemail

ĒRIKS PUZAKS

gaismas nodaļas projektu vadītājs
eriks@trentini.lvemail

RAIMONDS BARTAŠEVIČS

virtuves arhitekts
raimonds@trentini.lvemail

Didzis Balceris

mēbeļu nodaļas vadītājs
didzis@trentini.lvemail

Līva Kadiķe

mēbeļu nodaļas projektu vadītāja
liva@trentini.lvemail

PAULA GĀGANE

mārketinga nodaļas vadītāja
paula@trentini.lvemail

Zane Eltermane

mārketinga speciāliste
zane@trentini.lvemail

Monta Maklere

jaunākā grāmatvede
monta@trentini.lvemail

Justīne Muceniece

loģistikas speciāliste
orders@trentini.lvemail

INGRĪDA RUTKA

aizkaru dizains
ingrida@trentini.lvemail

Jana Borovikova

produktu speciāliste
jana@trentini.lvemail