PLANIKA. Ekoloģiskais dizains

may 19, 2016

Planika ir vadošais uzņēmums, kurš rada mūsdienīgus, tehnoloģiski progresīvus un izsmalcinātus dizaina bioetanola kamīnus. Lai sasniegtu tīrāko iespējamo degšanas procesu, Planika ir patentējusi BEV (tiešā tulkojumā – degošs etanols iztvaiko) tehnoloģiju, pateicoties kurai nav tieša kontakta starp degšanas šķidrumu un liesmu. Tādēļ šiem kamīniem nav nepieciešams skurstenis vai ventilācija – inovatīvās tehnoloģijas ļauj baudīt kamīnu ar īstu, dabisku liesmu bez jebkādas smakas, dūmiem vai pelniem. Tehnoloģija atļauj arī liesmas augstuma regulēšanu. Tīri un ekoloģiski – šie kamīni darbojas uz dabīgā etanola bāzes, kas iegūts no bioalkohola degvielas, un sasniedz augstākos drošības standartus. Savukārt inteliģentā uguns ļauj kontrolēt, piemēram, Fire Line Automatic 3 attālināti ar jebkuru viedierīci (mobilo telefonu, iPad u.c.) vai pulti. Šis biokamīns darbojas ar WiFi palīdzību, tādēļ to ir iespējams integrēt ar jebkuru gudrās mājas sistēmu.

Ja esat noilgojies pēc siltiem vasaras vakariem, ar izsmalcinātu āra kamīnu Jūs varat paātrināt vasaras atnākšanu vēsajos pavasara vakaros vai paildzināt to drēgnajā rudenī. Āra kamīni mūsdienās ir viens no aktuālākajiem konceptiem interjera un dārza dizainā, tādējādi radot patiesi baudāmu un funkcionālu dzīvojamo telpu. Planika estētiskie ārpustelpu kamīni rada maģisku atmosfēru gan uz terasēm un balkoniem, gan pie baseiniem un dārzos. Šie kamīni rada siltu un aicinošu sajūtu, tie vairo āra dzīves telpas komfortu tādējādi pietuvojoties iekštelpu ērtībām.

Ir pierasts, ka āra kamīni parasti ir lieli un masīvi, taču tie var būt arī kompakti, neparasti pievilcīgi un pārvietojami kā tas ir ar Planika radītajiem kamīniem. Nav nepieciešams pārlieku pārspīlēt ar liela āra kamīna ierīkošanu, it īpaši, ja no Jūsu dārza, terases vai balkona paveras lielisks skats vai ir kāds cits galvenais fokusa punkts. Zems un neliels, taču vienlaicīgi moderns kamīns rada lielisku atmosfēru. Un atmosfēra, kā zināms, ir viens nogalvenajiem iemesliem, kādēļ ierīkojam āra kamīnus. Papildus tas rada arī siltu gaismu, kas ir gan praktiski, gan vilinoši mājīgi. Šāds neliels kamīns ir elegants papildinājums ainavai un, pateicoties tā organiskajai formai, labi saplūst ar apkārtni. Bet, ja Jums ir āra baseins vai burbuļvanna, šis ir lielisks veids kā radīt augstas klases spa atmosfēru pie sevis mājās – tas ir nevainojams paņēmiens kā sasildīties pēc agras rīta vai vēla vakara peldes.