THE STORY OF TRENTINI

Trentini grupa — kopš 2002. gada, bet tās dibinātājs Mareks Nemme — jau kopš 1997. gada — sekmē estētiskas un kvalitatīvas vides iekārtošanu, piedāvājot plašu augstas kvalitātes mūsdienu interjera dizaina produktu klāstu – mēbeles, gaismas ķermeņus, apdares materiālus un citus interjera priekšmetus.

Kopš 2009. gada Trentini grupas uzņēmumi atrada vietu zem viena jumta — Sapņu Fabrikā, izveidojot interjera dizaina galeriju Trentini. Galerijas interjera arhitektūra tika uzticēta Norvēģijā dzīvojošai latviešu arhitektei Vēsmai Konterei McQuillan. Vēsma apvienoja izstāžu telpas un dizaina salona kvalitātes, radīja interjeru, kas ir pārdomāts, harmonisks, mūsdienīgs un kvalitatīvs.

Uzņēmumam attīstoties un augot tika meklēti jauni apvāršņi un telpas.  2020. gada vasarā Trentini vēra durvis jaunajam salonam pašā Rīgas Klusā centra sirdī – Strēlnieku ielā 8, renovētā 19. gadsimta ēkā. Jaunais salons nav tikai jaunas telpas, jauna ekspozīcija vai papildus kvadrātmetri. Tas ir jauns sākums citā līmenī, tiecoties uz vēl labāku harmoniju, estētiku un kvalitāti. Jaunais salons atspoguļo Trentini virsuzdevumu – būt ceļvedim mūsdienu dizainā, īpašu uzmanību veltot kvalitātei, inovācijai un ilgtspējai.

Trentini salona dizaina autore ir arhitekte Zane Tetere-Šulce, kura uz jebkuru dizaina detaļu skatās kā uz daļu no kopuma, jo uzskata ka labam dizainam nepietiek vien ar funkciju, tam jāpiešķir arī personība.

Līdz ar jauno salonu, sadarbībā ar Overpriced, tika radīta arī Trentini jaunā identitāte – Telpa un dizains.

Trentini ir ceļvedis mūsdienu interjera dizainā. Vieta, kur katrs var piepildīt savu sapni dzīvot vai strādāt estētiskā, mūsdienīgā un kvalitatīvā vidē.  Šeit ikviens var sastapt ilgtspējīgu dizainu, iepazīt jaunākās prakses, tendences, ka arī saņemt personīgu konsultāciju.