PVC un stikla šķiedras materiālu simbioze ir radījusi jaunu grīdas segumu ģenerāciju. Beļģijas uzņēmumam 2TEC2 inovācija ir instruments, kas īsā laikā izvirzījis kompāniju par līderi jauno segumu tirgū, un liek pārējiem būt sekotājiem.
PĀRLŪKOT
Jauns un kreatīvs Itāļu uzņēmums, kas piedāvā inovatīvus risinājumus un augstvērtīgas keramiskās flīzes.
Zviedru zīmola Abstracta skatījumā efektīvākais rīks efektīvam mūsdienu biroja darbam ir klusums. Jau vairāk nekā četrdesmit gadus šī fabrika nodarbojos ar skaņu absorbējošu materiālu izpēti un piedāvā plašu akustiskā dizaina kolekciju.
PĀRLŪKOT
Kopš 1994. gada augstas kvalitātes itāļu durvju, garderobju un bīdāmo sistēmu ražotājs. ALBED izvirza jaunu durvju un bīdāmo sistēmu konceptu – atdalīt telpas, vienlaicīgi neierobežojot tās ar liekiem, smagnējiem elementiem.
PĀRLŪKOT
Kad dizaina slavenībai Philippe Starck reiz jautāja par to, kas ir Alessi, viņš atbildēja: „Laimes pārdevējs.” Un viņam bija pilnīga taisnība, šajā fabrikā neražo lietas, tajā top emocijas. Rotaļīgums, kultūra, ironija un elegance.
PĀRLŪKOT
Apavisa flīzēm piemīt augstākais kvalitātes rādītājs kā estētiskajā, tā tehniskajā ziņā. Fomas un dizaina daudzveidība un atšķirīgi dizaina elementi ir tas, kas izceļ šo Spāņu dizaina rūpnīcu citu starpā.
PĀRLŪKOT
Itāļu kompānija Arclinea ir viens no pasaulē vadošajiem ekskluzīvu virtuves mēbeļu ražotājiem, kura panākumu pamatā ir kvalitāte un tehnoloģiju apvienojums ar radošām idejām. Tas ir dizains, ko veidojis pasaules slavenais arhitekts Antonio Citterio.
PĀRLŪKOT
Uzņēmums "Ariostea" tika dibināts 1961. gadā. Tas ražo produktus ar augstu tehnoloģisko vērtību, pievēršot īpašu uzmanību ietekmei uz vidi.
PĀRLŪKOT
Gaismas virtuozi un “The Human Light” filozofijas sludinātāji ar īpašu attieksmi pret gaismu un tās lietotāju. Savu vairāk nekā 40 pastāvēšanas gadu laikā zīmols ir kļuvis par sinonīmu izcilai kvalitātei un izsmalcinātam Itāļu dizainam.
PĀRLŪKOT
Artifort for timeless design. Design that endures. Design that is authoritative. From Pierre Paulin and Geoffrey Harcourt to René Holten and Patrick Norguet. Design for sitting, waiting, meeting, storing and discussing.
PĀRLŪKOT
Axo Light is one of the most dynamic companies of designer lighting in the rich and complex world of the Made in Italy.
PĀRLŪKOT
B.I.C.-Carpets vienmēr vēlas izcilību izsmalcinātu austo grīdas segumu ražošanā. Mūsu kompānijas misija ir būt „labi zināmam ekspertam radošu un izsmalcinātu austo grīdas segumu risinājumos”.
PĀRLŪKOT
Augsta kvalitāte, ekskluzīvs dizains un funkcionalitāte, seno venēciešu mozaīku tradīciju saglabāšana un jauno ražošanas tehnoloģiju sintēze, raksturo pasaulē vadošo itāļu mozaīku zīmolu Bisazza produkciju.
The identity of Bitossi Ceramiche starts from the beginning of 1900’s and develops upon a productive ceramic tradition that existed in Montelupo Fiorentino starting from 1500.
PĀRLŪKOT
Kvalitatīvs durvju dizains, kas ir ārpus laika un modes. Vācu ražotājs, kas mij minimālismu, lakonisku ģeometriju un inovatīvas tehnoloģijas.
PĀRLŪKOT
Designed by the best designers, they are then made by our team of experts. A production process that has been perfected over time, keeping its original values intact: creativity, quality and innovation.
PĀRLŪKOT
Byron and Byron was formed 1984 to supply a variety of hand crafted and traditionally finished accessories for the rapidly growing interior design sector of 1980′s Britain.
Carpet Concept - uzņēmums, kas jau 20 gadus klientiem piedāvā audumus, tekstila virsmas, paklājus un akustiskos elementus.
Castello del Barro founded in 1975, manufactures and markets tissue. Search for innovative materials give life to those soft fabrics, manosi.
Katrs cc-tapis paklājs apvieno perfektā simbiozē laikmetīgu dizainu ar gadsimtos izkoptām Tibetas paklāju darināšanas tradīcijām. Rezultāts ir pārlaicīgs, kvalitatīvs un pilnībā unikāls!
PĀRLŪKOT
For nearly two centuries, Christian Fischbacher has been at the heart of the textile industry. Christian Fischbacher interior fabrics, carpets, bedding and home accessories collections are made for luxurious interiors with personality.
Contardi is a company which features over thirty years of experience in the production of decorative lighting fixtures.
PĀRLŪKOT
de le Cuona is a purveyor of exquisite fabrics and home accessories and renowned for gutsy raw linens, contemporary paisleys, sublime cashmeres and elegant velvets.
Decor Walther jau vairāk nekā četrus gadu desmitus ir bijis kvalitatīvu vannas istabas piederumu kā lampu, spoguļu un aksesuāru ražotājs. Uzņēmums dibināts 1973. gadā Frankfurtē, Vācijā.
The company has become a well-known strong and professional business partner due to the high quality of its products and its long-term competence in the world of textiles.
Līderis starp high-tech sistēmu un arhitekturālā apgaismojuma ražotājiem. Unikālais dizains kombinācijā ar pēdējām tehnoloģijām un kvalitāti, kā arī ietilpīgais katalogs ''Lighting Bible'', iezīmē kompāniajs panākumus.
PĀRLŪKOT
Gaisma veiksmīgajiem un aktīvajiem. For Successful Living! Diesel zīmols no kvalitatīva apģērba zīmola ir kļuvis par kultu, dzīves stilu un manifestu veiksmīgai dzīvei visās tās izpausmēs. Gaismekļi sadarbībā ar Foscarini - labākais pierādījums.
PĀRLŪKOT
Jau kopš 1987. gada uzņēmuma misija, radot saunas un turku pirtis, ir kvalitāte, tradīcijas apvienojot to ar inovācijām un izcilu dizainu.
PĀRLŪKOT
Profesionāļi apgaismes ražošanā jau kopš 1961. gada. Fabbian vārds ir sinonīms augstai kvalitātei, tradicionālu formu savienojumam ar inovācijām, rūpīgi atlasītiem materiāliem, mūsdienīgam dizainam un elegancei.
PĀRLŪKOT
Itāļu kompānija Falper, nosaka modes tendences vannas istabu dizainu, sistēmu un aksesuāru tirgū. Elegants, harmonisks, izsmalcināts un ekspresīvs, šādi ir raksturojams Falper dizains.
PĀRLŪKOT
Itāļu fabrika Fantini darbojas kopš 1951.gada un kopš pašiem pirmsākumiem ir raisījusi ekspertu un klientu interesi, kuri novērtē Fantini produktu – funkcionāli un estētiski inovatīvu maisītāju dizainu.
PĀRLŪKOT
Kopš 1955.gada „Ceramica Flaminia” ražo keramiskā dizaina sanitāros priekšmetus, kas pazīstami ar augstu kvalitāti un ir ražoti Itālijā.
PĀRLŪKOT
Novatoriskas formas, izcili tehniskie risinājumi, idejas un eksperimenti ar gaismu. Itāļu apgaismojuma dizaina pārstāvji, kas kopš 1962. gada pasauli izgaismo radoši.
PĀRLŪKOT
Gaismas sistēmas, prožektori, gaismekļi, novatoriskas formas, izcili tehniskie risinājumi, idejas un eksperimenti ar gaismu.
PĀRLŪKOT
„Soft Architecture by FLOS” ir visinovatīvākais apgaismojuma produktu portfelis ar neskaitāmiem veidiem un formām, kas ir iestrādāti pašā ēkas struktūrā.
PĀRLŪKOT
Ekskluzīvu metāla detaļu un vannasistabas piederumu ražotājs no Holandes. Formani ir visaptverošas durvju, logu, skapju un pat vannas istabas piederumu kolekcijas.
PĀRLŪKOT
Zīmols ir dibināts 1981. gadā Itālijā. Sākotnēji — klasiski gaismas ķermeņi un Murāno stikla tradīcijas. Attīstoties — jauni, patentēti materiāli, ekscentriski gaismekļi un cienītāju miljoni.
PĀRLŪKOT
Gandia Blasco ir ģimenes uzņēmums, kurus vieno 60 gadu ilga darba pieredze tekstilizstrādājumu jomā. Sadarbībā ar vadošajiem dizaineriem Gandia Blasco piedāvā paklājus ar inovatīvu dizaina risinājumu un augstu kvalitāti.
PĀRLŪKOT
Globo- 1980. gadā dibināts uzņēmums. Viens no līderiem higiēnas piederumu, vannas istabas mēbeļu un santehnikas nozarē.
PĀRLŪKOT
1948. gadā dibinātais uzņēmums Haworth ir pasaules līderis biroja mēbeļu ražošanā un dizainā. Haworth piedāvājumā ir dažādas mēbeļu sistēmas , krēsli, galdi, pārvietojamās sienas – viss, lai radītu lieliskus risinājumus darba vietu iekārtoša.
PĀRLŪKOT
Dibināts 1972. gadā Spānijā, Inalco zīmols ražo augstvērtīgas keramiskās flīzes. Rūpnīca nemitīgi attīstās un prezentē arvien jaunas apdares materiālu inovācijas.
PĀRLŪKOT
Ingo Maurer, izcils meistars gaismas dizainā, saukts arī par gaismas dzejnieku. Uzņēmuma radītie darbi ir pilni rotaļības un poēzijas, visas radītās lietas, tiek veidotas ar mērķi izpaust gaismas būtību, robežu starp gaismas ķermeni un mākslu.
PĀRLŪKOT
Itāļu uzņēmums, kas specializējies dekoratīvu virsmu dizainā. Mākslai un tehnoloģijai mijiedarbojoties top unikāli produkti, kurus var integrēt interjerā un izmantot gandrīz jebkuru virsmu dekorēšanā: sienu, mēbeļu vai pat grīdu.
PĀRLŪKOT
interstil – a family-run SME. We have our roots here in the eastern part of Westphalia. Our firmly established local presence gives us the strength to keep converting fresh ideas into fresh innovations allowing us to set the standards for the market.
The JAB ANSTOETZ Group is a medium-sized family business that has stood for stylish living and been associated with precious fabrics since 1946.
Today, James Hare is Britain’s leading silk specialist. It is still owned and run by the Hare family, producing luxury textiles for the demanding world of fashion and interiors.
Ģimenes uzņēmums, kas no 20. gs. 60 gadiem specializējas eksterjera dizainā. Tradīcijas, meistarība un pasaules vadošo dizaineru inovācijas āra mēbelēs no Barselonas.
PĀRLŪKOT
Kvadrat is Europe’s leading manufacturer of design textiles. We create high quality contemporary textiles and textile-related products for private and public spaces.
Vācu premium klases paklāju ražotājs: „Tas notiek katru dienu. Mēs klausāmies. Mēs mācamies. Mēs skatāmies. Mēs sarunājamies. Mēs krājam. Un mēs radām. Tā ir mūsu filozofija. Tas ir Kymo."
PĀRLŪKOT
1921.gadā franču inženieris Bernard - Albin Gras uzprojektēja pirmo La Lampe Gras gaismekli. Industriālu lampu, ko bija plānojis izmantot rūpnīcas vajadzībām. Pateicoties atšķirīgajam izskatam un lietošanas ērtumam, lampa ātri iemantoja popularitāti.
PĀRLŪKOT
For more than 30 years Lapalma has been manufacturing furniture for the modern home and for the contract, following a thread, rooted in the modern design, that links with clear proportions all the components of the project.
PĀRLŪKOT
Zīmols simbolizē elegantu dzīvesveidu un rafinētu dizainu. Izsmalcinātas mīkstās mēbeles, funkcionālas korpusa mēbeles, galdi, eleganti krēsli, paklāji un aksesuāri. Ekskluzīvas franču mēbeles, kas ir vairāk nekā dizains, — tas ir dzīvesveids.
PĀRLŪKOT
Listone Giordao parkets ir koka grīdu etalons un dizainparaugs. Itāļu zīmols, kura attīstību nosaka viens vienīgs mērķis - perfekcija.
PĀRLŪKOT
"Mammalampa" sludina pirmatnējo materiālu atdzimšanu dizaina priekšmetos. Amatnieku iedvesmas vadītas, lampas tiek radītas no dzīva materiāla - koka, metāla, papīra.
PĀRLŪKOT
„Marset” ir kas vairāk par lampām: mēs rūpējamies par gaismu tās visdažādākajās diansēs un efektos, lai radītu gaisotni ar raksturu un uzlabotu savu klientu dzīves kvalitāti. Mēs visus savus pūliņus veltām pirmšķirīga dizaina radīšanai.
PĀRLŪKOT
Dānijas rūpnīcas sākums ir meklējams 1939.gadā. Tas ir ģimenes bizness, kas piedāvā izcilas kvalitātes konvektorus un radiatorus no askētiski atturīgiem līdz drosmīgi ekscentriskiem risinājumiem.
PĀRLŪKOT
A home furnishing project. A wide range of elements. From fabrics – the starting point – to furnishings. The recurring theme of fabrics and their numerous textures introduces beautiful ideas for furnishing the home inside and out.
Aizsācies kā mazs ģimenes uzņēmums, Molteni ir 1934. gadā Angelo un Giuseppina Molteni dibināta kompānija. Šodien - viens no spēcīgākajiem un plašāk pazīstamajiem "Made in Italy" sludinātājiem ar pārstāvniecību 60 pasaules valstīs.
PĀRLŪKOT
Ražotājs ar vairāk kā 35 gadu pieredzi apgaismojuma radīšanā. Profesionāli apgaismojuma risinājumi - veikalos, viesnīcās, restorānos, universitātēs, birojos vai privātmājās. Kā arī individuāli risinājumi dažāda veida koncepcijām.
PĀRLŪKOT
Holandiešu zīmols, kas ir dibināts 2001. gadā bet nedaudz vairāk kā desmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem Eiropas mēbeļu un gaismas ķermeņu ražotājiem. Asprātīgas un skaistas lietas oriģināla dizaina cienītājiem.
PĀRLŪKOT
Vienmēr jauni un mūžīgi traki mēbeļu dizaina eksperimentētāji un avangarda sludinātāji. Moroso tās ir krāsas, talants un nebeidzama iedvesma.
PĀRLŪKOT
Nīderlandes kompānija Mosa kopš 1883. Gada rada izsmalcinātas un estētiskas flīžu kolekcijas. Lielā pieredze ļauj kompānijai piedāvāt funkcionālas, kvalitatīvas un viegli savstarpēji saskaņojamas flīžu kolekcijas gan iekšējai, gan ārējai apdarei.
PĀRLŪKOT
MYB Textiles MYB Textiles are producers of beautifully crafted lace and madras fabrics for the luxury interiors market. Morton Young and Borland Ltd was founded in 1900 in the Irvine Valley of Ayrshire, Scotland.
Nya Nordiska is a leading international textiles editeur with subsidiaries in Paris, London, Como and Tokyo. Nya Nordiska is dedicated to innovative textile design. Many fabrics have been awarded one or more prestigious design prizes.
Kopš 1911. gada Olivari fabrika, ar vairāk nekā gadsimtu ilgu pastāvēšanas vēsturi, ir vesels rokturu dizaina un evolūcijas muzejs. Rokturi autori ir atzītākie arhitekti un dizaineri.
PĀRLŪKOT
Meistara Džuzepes Ostuni 1945.gadā dibinātā „Oluce” ir senākā Itālijas apgaismes dizaina kompānija, kas joprojām darbojas.
PĀRLŪKOT
Italian Contemporary furniture Pedrali: design chairs, tables and lamps for contract and commercial furnishings. Design 100% Made In Italy.
PĀRLŪKOT
Dizains savienojumā ar inovatīviem tehnoloģiskiem risinājumiem un uzmanība pret detaļām rada unikālu kombināciju, kas padara Planika bio kamīnus par unikālu produktu un rūpnīcu par nišas līderi.
PĀRLŪKOT
Kopš 2008. gadā Rexa Design rūpnīca ir atklāta un darbojas Itālijas ziemeļos, nenogurstoši radot mūsdienīgu, kvalitatīvu un oriģinālu vannas istabas dizainu un santehniku.
PĀRLŪKOT
Dibināts 1990. gadā, uzņēmums specializējas visaugstākās kvalitātes āra mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, formu askēze un rafinētas nianses mēbelēs, ko var lietot gan interjerā, gan ārpus mājas.
Šveices paklāju aušanas meistari, kas, cienot tradīcijas un pieredzi, rada izsmalcinātas grīdas segas tikai no naturāliem materiāliem. Rūpīga kvalitātes uzraudzība, aušanas tehnika un materiāls ir zīmola atšķirības pazīmes.
PĀRLŪKOT
Uzņēmums dibināts 1985. gadā Barselonā, dzīvo un elpo, lai radītu lietas, kas bagātina to lietotājus - mājas un pilsētvides mēbeles, apgaismojumu sākot no iekštelpu līdz ielu apgaismojumiem.
PĀRLŪKOT
Ekskluzīvu āra mēbeļu ražotājs no Beļģijas. Zīmols piedāvā lieliskus risinājumus eksterjera projektiem un ir viens no vadošajiem uzņēmumiem nozarē. Dizainu raksturo kvalitāte, vienkāršība un moderna elegance.
PĀRLŪKOT
Itāļu siltuma eksperti, kas, pārvēršot siltumu mākslā, eleganti un drosmīgi atsakās no tradicionāliem stereotipiem par apsildes elementiem interjerā. Eksperimentējot Tubes rada dizainu, kur siltums ir vairāk nekā fiziska sajūt
PĀRLŪKOT
Verner Panton's unique lighting designs display astounding qualities that attract attention everywhere.
PĀRLŪKOT
Vibia zīmols debitēja 1987. gadā Spānijā, Barselonā un šodien fabrika ir viena no atpazīstamākajām Eiropas apgaismojuma dizaina kompānijām. Rūpnīcā darbojas vairāk nekā 20 starptautiski dizaineri tam, lai radītu unikālu, modernu apgaismojumu.
PĀRLŪKOT
„Vismaravetro” ir līdere starp Itālijas kompānijām, kas specializējas dušas komplektu, kas gatavoti no rūdītā stikla, ražošanas apvienošanā ar standarta produktiem, kas var būt arī elastīgi un pēc pasūtījuma veidoti.
Voghi is one of the leading Italian manufacturers of high quality fabrics. Whether modern or classic, plain or striped, brightly colorful designs or sober tone-on-tone patterns, the Voghi home textile selection is perfect for "dressing" your home.
Wall&Deco ir jauns un ambiciozs itāļu ražotājs, kas izgatavo ekskluzīvas dizaina tapetes. Apdullinoša faktūras, krāsas un sienas grafikas scenogrāfija, kas ir pasūtāma jebkādā izmērā un dizainā.
PĀRLŪKOT
Mēbeļu ražotājs, dizaina leģenda, paraugs un etalons. Perfekts, līdz sīkākajām niansēm pārdomāts stils un izcila kvalitāte, tas viss ir pelnīti ļāvis iemantot augstas klases zīmola reputāciju un neskaitāmu piekritēju pulkus visā pasaulē.
PĀRLŪKOT
Founded by the De Zutter family in 1954, Wind is today an international reference in high-quality textile creation and design. Located in an area well reputed since as far back as the 14th Century for its textile production.
Woodnotes is a Finnish design company founded in 1987 by textile designer Ritva Puotila and her son Mikko Puotila. The company is still owned by its founders.
Izveidots 1954.gadā šis zīmols ir viens no atzītākajiem līderiem Itālijas rūpnieciskajā dizainā. Daudzi darbi ir minēti dizaina vēstures grāmatās un izstādīti pasaules lielākajos muzejos.
PĀRLŪKOT
ZEITRAUM nav tikai mēbeles, ZEITRAUM ir attieksme pret dzīvo un lietām ap mums. Priekšmetiem, kas mūs pavada dzīvē, vajadzētu būt ar raksturu, vienlaikus esot praktiskiem, pielāgojamiem un neuzbāzīgiem.
PĀRLŪKOT